Shesim Penthouse 4+1 ne Rrugen e Elbasanit - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne Rrugen e Elbasanit prane "Liceut" SHESIM PENTHOUSE 4+1. Me nje siperfaqje totale prej 253m2 Penthouse organizohet ne salon ndenje, kuzhine e vecuar, korridor i cili ben shperndarjen neper ambiente, 4 dhoma gjumi, nje studio, tre tualete dhe nje Verande me siperfaqje 50m2 e cila akseson te gjitha ambientet dhe ofron nje pamje fantastike. I gjithi ambienti eshte i investuar ne menyre shume cilesore, po ashtu dhe pallati ka nje administrim perfekt. Per me teper informacion ose vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

253 m2

Sip. e brendshme:

203 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

364

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Rruga Dervish HIma, Liceu Artistik

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020