Tek City Park , Magazine - Century 21 Albania
Përshkrim

✅ Siperfaqja e truallit ku ndodhet magazina eshte 3.400 m2, dimensionet e kapanonit jane 16mt x 49mt me lartesi (h=7mt) kapanoni eshte i ndertuar me materiale shume cilesore.

✅ Pjesa ballore e kapanonit eshte projektuar me dy kate e pershtatshme per Secretary, Showroom, Zyra etj.

✅ Zyrat jane te pajisura me tavolina pune, me kondicioner, te shtruara me parket

✅ 800 m2 magazine

✅ 200 m2 zyra

✅ Çmimi i qerase mujore eshte 2.000 Euro NETO

✅ Magazina ndodhet ne zone industriale, ne rruge te asfaltuara. Magazinat mund te perdoret si magazine per ambiente sherbimi, prodhimi etj.

✅ Magazina i ka te gjitha dokumentacionet e nevojshme dhe eshte me leje ndertimi e miratuar nga Bashkia e Tiranes sidhe me Çertifikate pronesie.

Per me shume informacion a kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

1000 m2

Sip. e brendshme:

1000 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

203

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: City Park, Autostrada Tiranë - Durrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020