Japim me qira apartament 2+1+post parkimi per zyra te 21 Dhjetori ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim me qira apartament 2+1+post parkimi te 21 Dhjetori !
Apartamenti ndodhet ne nje ndertim luksoz te vitit 2020, ne katin e pare banim te tij.
Organiozhet ne sallon ndenje dhe ambient gatimi,dy dhoma gjumi,dy tualete,nje ballkon dhe korridori shperndares.
Apartamenti eshte i shtruar me parket,ka orientim jug dhe perendim duke mundesuar diell dhe ndricim nayral ne pjesen me te madhe te dites. Ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi ( ashensori te con deri ne parking)
Prona eshte nje mundesi shume e mire fale lokacionit per tu perdorur si klinike dentare,zyra etj.

Per vizite nga afer me kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

93 m2

Sip. e brendshme:

93 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Office

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

60

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: 21 Dhjetori

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020