SHESIM TOKE NE ARAPAJ SUPER VENDNDODHJE! - Century 21 Albania
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Prona disponon certifikate pronesie, e gjitha nje parcele me nje pronar te vetem. Siperfaqe prej 19,000m2. Toka eshte e pozicionuar ne piken me te larte te kodres. Ofron pamje piktoreske mbi bregdetin dhe gjith qytetit te Durresit. Permasa rreth 152 X 123m. Toka ka disponon rruge te askesueshme, Energji elektrike, sistem ujesjellsi dhe kanalizime. Rreth 200m larg nga Rruga Nacionale Durres Ndroq Tirane. Pamje 360grade. Prona mund te perdoret per qellime te ndryshme, kryesisht ato te biznesit, hoteleri agriturizem, resorte etj. Per me shume info apo nje vizite nga afer jeni te lutur te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

19000 m2

Sip. e brendshme:

19000 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

343

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Arapaj, Arapaj

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020