Shesim 20504 m2 Toke ne Hamallaj. - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim toke ne Hamallaj. Toka ka nje siperfaqe prej 20504m2 ne certifikate.
5000 m2 jane te mbjella me 485 rrenje portokalle dhe limona.
5000 m2 jane te mbjella me 115 rrenje ullinj.
10000 m2 jane te mbjella me grure.
Eshte e aksesueshme nga makinat bujqesore.
Kanale vaditese dhe kulluese.
Nuk ka rrezik permbyetje.


Informacion
Sip. Totale:

20504 m2

Sip. e brendshme:

20504 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

20

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Hamallaj, Gjiri I Lalzit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020