Objekt komercial per Qira! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne aurtostraden Tirane-Durres ne km 16 ne Marikaj, jepet me qira Godine Komerciale dhe Kapanon. Ndertesa eshte e strukturuar ne 4 kate mbi toke dhe nje kat nentokesore. Objkekt qiraje jane kati 0 dhe kati 1 i godines si dhe kapanoni qe ndodhet ne pjesen e pasme te godines. Siperfaqja e nje kati te showroom eshte 620m2 dhe eshte e organizuar open space dhe siperfaqja e kapanonit eshte 1300 m2. Lartesia e kapanonit eshte 5.8m anesore dhe 7.3m ne kulm. E gjithe godina eshte e ndertuar me standarte shume te larta dhe ka furnizim me uje dhe energji elektrike 3 fazore pa nderprerje. Aksesi eshte direkt nga autostrada per te gjitha llojet e automjeteve, autovetura ose mjete te tonazhit te rende. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

4500 m2

Sip. e brendshme:

2540 m2

Sip. Toke:

4500 m2

Tualetet:

2

Lloji:

Warehouse

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

104

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Marikaj, Autostrada Tiranë - Durrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020