AMBIENT KOMERCIAL PER QERA PRANE LICEUT ARTISTIK ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qera ambient komercial ne rrugen Mustafa Matohiti. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme te tipit, market, dyqan, zyra etj,,per shkak se zona eshte nga me te mirat ne rrugen e Elbasanit. Siperfaqja e ambientin eshte 70 m2, me fasade xhami dhe vizibilitet nga rruga. Cmimi eshte 800 euro neto.


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

70 m2

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Shop

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

16

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Elbasanit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020