SHITET APARTAMENT 2+1+DEPO! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje sallon, nje dhome ngrenie bashke me nje aneks gatimi, nje tualet dhe nje depo. Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues ne rrugen Kongresi i Manastirit , njeqind metra nga Oxhaku. Plani i ri urbanistik per zonen ben qe pallati te jete i rrethuar nga dy lulishte. Apartamenti eshte mundesi shume e mire qofte per investim, qofte per banim.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mos nguroni te kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

92 m2

Sip. e brendshme:

92 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

59

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Kongresi i Manastirit, Oxhaku, Oxhaku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020