JEPET ME QIRA 3+1+2 TEK SHKOLLA E KUQE - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira 3+1+2 tek Shkolla e Kuqe.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes.
Organizohet nga nje koridor qe ben shperndarjen neper dhoma nje sallon me kuzhine me vete tre dhoma gjumi dhe dy tualete me dritare.
Preferohen te huaj ose familjare.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

133 m2

Sip. e brendshme:

116 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

29

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkolla e Kuqe

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020