JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE PLAZH DURRES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti disponon 75m2 te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe mirembajtje. I disponueshem per kontrata afatgjata, minimalisht 1 vjecare. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

80 m2

Sip. e brendshme:

75 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

140

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Plazh, Iliria, Plazh Iliria

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020