Apartament 1+1 per shitje te Residenca Kodra e Diellit 3 - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti Te Kodra e Diellit 3, ne nje zone rezidenciale ju propozojme per shitje nje kompleks te formuar nga Vila, Duplex-e dhe Apartamente.
Rezidenca Kodra e Diellit eshte e pozicionuar ne jug te Tiranes dhe aksesohet ne veri-lindje te saj nga Unaza e Madhe, 500 m nga Kopshti Botanik dhe ne veri nga degezimi i Rruges se Zallit.
Rezidenca Kodra e Diellit është investimi më i mirë për të ardhmen e fëmijëve dhe jetesë të shëndetshme. Ndërtimet më cilësore në Tiranë, në ajër të pastër, qetësi, gjelbërim, shumë parqe, larmi shërbimesh, siguri absolute 24/7.
Shërbime për Rezidentët: • Çerdhe, kopsht dhe shkollë elitare • Super-markete, furra, pastiçeri • Farmaci, klinika shëndetësore • Dyqane dhe shërbime të ndryshme • Qendër wellness & spa, palestër • Pishinë verore dhe dimërore • Parqe dhe kënde lojërash për fëmijë • Shërbim sigurie 24/7 - CCTV dhe SHRSF • Mirëmbajtje dhe pastrim • Vendparkime për banorë dhe vizitorë.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon dhe ka nje siperfaqe totale prej 71.25 m2.

Per ta vizituar na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

71.25 m2

Sip. e brendshme:

71.25 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

38

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rezidenca Kodra e Diellit 3, Kodra e Diellit Residence

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020