SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 TE LIQENI I THATE - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Super Apartament 2+1+2 te nje nga zonat me te kerkuara dhe me te mira te Tiranes, Super lokacion, te Liqeni i Thate. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 138 m2 totale, nga te cilat 123 m2 eshte sip. neto. Ne apartament eshte bere nje investim kolosal, deri ne detaj, me nje stil te nderthurur klasike me modernen. Organizohet nga: 1 sallon i bollshem me ambient gatimi te vecuar, 1 ballkon, 1 verande, 2 tualete, 2 dhoma gjumi dhe 1 korridor i cili ben shperndarjen ne te gjithe ambientet e apartamentit. Ka nje planimetri shume te rregullt. Te gjitha pajisjet e apartamentit jane teper cilesore, i shtruar i gjithe me parket druri danez i cilesise se larte. Punimet ne apartament, ne pjesen siperfaqesore jane mermer, si dhe gure natyrale dekorative. Sistemi i kondicionimit eshte multisplit qendror, i cili eshte shume ekonomik ne konsumim, tualetet me grupe dushi inkaso shume cilesore Italiane , njeri nga tualetet edhe me vaske me hidromasazh, dritare plastike me dopioxham me argon me sistem antiribalt per te gjithe shtepine. Elektroshtepiaket e kuzhines jane te markave me cilesore. Oxhaku qe ndodhet te pjesa sallonit i cili eshte me motorr ventilimi brenda dhe kontrollues temperature, ben te mundur shperndarjen e ajrit te ngrohte ne gjithe apartamentin, dere e blinduar Italiane me 2 brava dhe mbyllje ne 5 akse, e sigurise se larte. I punuar me gure dekorative eshte dhe hyrja jashte kur futesh ne apartament. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti, i ka te gjitha fasilitetet e mundeshme per nje jetese komode, ajrit te paster, qetesise dhe peisazhit te bukur qe te dhuron natyra. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekore. Per nje vizite ne prone, luteni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

138 m2

Sip. e brendshme:

138 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

83

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Liqeni i Thate, Liqeni i Thatë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020