JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL NE UNAZE TE RE - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet ambjent komercial Open Space ne nje nga zonat shume te kerkuara, Unaza e Re . Organizohet me nje siperfaqe prej 110 m2 dhe eshte i pershtatshem per magazine dhe aktivitete te ndryshme si rrobaqepsi, eco carwash, fasoneri te ndryshme, Servis Llamarinistash etj. Ka dalje direkte ne rrugen kryesore ne Unaze te Re.
Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni me agjenten e pronese


Informacion
Sip. Totale:

110 m2

Sip. e brendshme:

110 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

14

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rr. Fejzi Hizmo, Astiri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020