APARTAMENT 3+1 ME QIRA PER BANIM APO ZYRA TE BLLOKU - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament me qira 3+1 dhe 1 Post parkimi Rezidencial me siperfaqje 121m2.
Ndodhet ne Rrugen "Vaso Pasha" ne katin e 4 te nje pallati ekzistues.
Jepet per zyra ose banim dhe organizohet me koridor shperndares, 3 dhoma gjumi, salloni i ndenjes, kuzhina, 1 tualet me aspirim natyral, 2 ballkone dhe jepet teresisht i mobiluar . Nder lokacionet me te preferuar te Tiranes, me akses te shpejte ne cdo destinacion.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

121 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

35

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ish Blloku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020