Shitet post parkimi ne kompleksin ASL - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet post parkimi ne kompleksin "ASL", i cili ndodhet ne rrugen "Kongresi i Manastirit". Parkimi ndodhet ne kati -1 dhe eshte i aksesueshem nepermjet hyrjes kryesore dhe ashensorit te pallatit.
Per me shume informacione na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

20 m2

Sip. e brendshme:

20 m2

Lloji:

Parking

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

13

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi ASL, Spitali QSUT (Nënë Tereza)

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020