Jepet me Qira Apartament 1+1, Kompleksi Mangalem ne Rr. Ali Demi - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me Qira Apartament 1+1, Kompleksi Mangalem ne Rr. Ali Demi.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, pjese e nje kompleksi te sapo ndertuar, ne katin e 5-te me ashensor dhe organizohet si me poshte:
Sallon ndenje bashke me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi ,1 tualet si dhe 1 ballkon.
Jepet me Qira totalisht i arreduar. I pabanuar me pare.
Per me shume informacion na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

63 m2

Sip. e brendshme:

63 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

47

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Ali Demi, Ali Demi

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020