Shitet Super Papafingo ne Vollga. - Century 21 Albania
Përshkrim

Papafingo ka nje organizim te brendshem, salle ndenje, kuzhine te vecuar, kater dhoma gjumi, nje depo dhe dy tualete.
Te gjitha dhomat kane dalje ne verande qe te ofrojne pamje nga deti.
Papafingo ka nje siperfaqe te brendshme 185 m2 dhe verande 150 m2 qe te ofron pamje fantastike te detit, gjithashtu disponon dhe garazhd me nje siperfaqe 27 m2. ​
Ajo ndodhet ne katin e fundit te nje pallat te ri te pajisur me ashensor dhe mirembajtje .
Ne prone jane perdore punimet me cilesore dhe te fundit hidraulike, elektrike, sistem multisplit, sistem kapot nga jasht, hidrozolim, termozolim ne tarrace.
Papafingo eshte totalisht e mobiluar me cilesi dhe hapat e koheve moderne .
Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie dhe shitet e mobiluar.
Per me shume informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku kete super papafingo.


Informacion
Sip. Totale:

335 m2

Sip. e brendshme:

185 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Penthouse

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

76

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: rruga taulantia, Vollga

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020