APARTAMENT 2+1 NE SHITJE PRANE POSTES SHQIPTARE NE QENDER - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje ndertese te viteve te fundit, prane Postes Shqiptare.
Organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kuzhinen (te cilat kane dalje ne ballkon), dy dhomat e gjumit dhe dy tualetet.
Prona ka orintim Veri-Jug-Lindje me drite dhe diell ne pjesen me te madhe te dites.
Apartamenti eshte i investuar me detaje.
Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

107 m2

Sip. e brendshme:

97 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

103

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Sheshi Skënderbej (Qendër)

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020