SHESIM DYQAN NE CURRILA, DURRES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim dyqan ne Durres ne katin e pare, ka qene e shfrytezuar me pare per Bar-Caffe. Ambienti ndodhet ne zonen e Currilave prane Hotel Aragostes ne nje pozicion goxha te favorshem, me shikueshmeri te larte dhe me siperfaqe totale 115m2. E shfrytezueshme per shume aktivitete, per klinike dentare ,zyre avokatie, zyre kontabel, etj.

Per me shume informacione ose vizit ne prone na kontakotni!


Informacion
Sip. Totale:

115 m2

Sip. e brendshme:

81 m2

Tualetet:

2

Kati:

1

Lloji:

Shop

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

30

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Currila

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020