SHITET - APARTAMENT 1+1 - PARRUCE, SHKODER - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Future ofron per shitje apartament 1+1, ne zonen e Parruces. Apartamenti ka nje siperfaqe 63m2 dhe ndodhet ne katin e katert. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Informacion
Sip. Totale:

63 m2

Sip. e brendshme:

63 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

29

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Parruce

Qyteti: Shkodër


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020