OKAZION Apartament 2+1 per shitje te Xhamlliku, Ish Profarma - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje kompleksi te ri banimi ne zonen e Xhamllikut , te Ish Profarma me siperfaqe 105 m2. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualete ku njeri me aspirim natyral dhe 1 ballkon. Ka orientim veri-jug-perendim, ka cilesi te larte ndertimi dhe kompleksi perfundon ne fund te vitit 2021.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

104.9 m2

Sip. e brendshme:

90.31 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

36

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Ish Profarma, Xhamlliku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020