SHITET APARTAMENT 3+1 NE BLLOK!!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament prane gardes.
Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes , 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor, orientimi Jug- Lindje!
Zona eshte nga me te kerkuarat sepse ndodhet prane liqenit dhe librit universitar.
Per me shume detaje kontaktoni konsulentin e prones!


Informacion
Sip. Totale:

160 m2

Sip. e brendshme:

160 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

37

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ish Blloku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020