JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE RRUGEN "MINE PEZA" - Century 21 Albania
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen "Mine Peza", te Prokuroria e Pergjithshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe eshte arreduar se fundmi, me shume cilesi dhe shije. Organizohet ne dhome ndjenje, kuzhina, dhoma e gjuamit dhe tualeti. Zona ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

50 m2

Sip. e brendshme:

50 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

37

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga "Mine Peza", te Prokuroria, Brraka

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020