JAPIM ME QIRA AMBJET KOMRCIAL! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira ambjent komercial Open Space ne nje nga zonat shume te kerkuara, Unaza e Re . Ndodhet ne katin 0 dhe ka nje siperfaqe totale prej 120 m2, eshte i pershtatshem per magazine dhe aktivitete te ndryshme. Ka dalje direkte ne rrugen kryesore ne Unaze te Re.

Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

120 m2

Sip. e brendshme:

120 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

17

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: astiri, Astiri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020