Hyr
Përshkrim

Ambjenti është i vendosur në katin e parë të një ndërtimi të ri, të sapopërfunduar. Sipërfaqja e tij është 133m2 dhe mund të perdoret për zhvillimin e bizneseve të ndryshme si: bar, restorant, supermarket etj. Krahas sipërfaqes së brendshme apartamenti ka edhe një oborr tepër të bollshëm që mund të shkrytëzohet në përiudhat e ngrohta të vitit. Për më tepër informacion ose një vizitë në pronë kontaktoni në numrin 0692727700.


Informacion
Sip. e brendshme:

133 m2

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

208


Vendndodhje

Adresa: Orikum

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019