OKAZION, APARTAMENT TEK PISHAT E BUTA ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne zonen e Malit te Robit , prane Golemit shesim apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri dhe ka siperfaqe 85 m2. Organizohet ne menyre te rregullt ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Kompleksi ku ben pjese ky apartament ka cilesi shume te mire ndertimi, administrim dhe mundeson te gjithe facilitetet. Ndodhet ne vijen e dyte nga deti prane hotel Monaco. Disponon Certifikate Pronesie. Per me teper informacion apo vizte ne prone mund te me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

85 m2

Sip. e brendshme:

75 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

409

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Pishat e Buta, Golem, Mali i Robit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020