Shesim Ambient komercial tek Rr.Kavajes! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Ambient komercial tek Rr.Kavajes. Ambienti eshte indertim i ri i sapo perfunduar dhe eshte i strukturuar ne dy kate me siperfaqe 175 m2 secili kat. Organizimi i prones eshte open space me projekt PDV per kater kate.
Objekti eshte i sapoperfunduar dhe i dhene me qira. Mundesi shume e mire investimi.
Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

350 m2

Sip. e brendshme:

350 m2

Tualetet:

4

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

136

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajes, Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020