Përshkrim

Shiten apartamentet 1+1, duke filluar me nje siperfaqe 60 m2, 2+1 me siperfaqe 105 m2 dhe 3+1 duke filluar me nje siperfaqe 153 m2, te lagjia 17 rruga Abdyl Ypi, Ish URT.
Apartamentet ndodhen ne nje pallat ne ndertim e siper me punime cilesore, mundesi zgjedhje kati, orjentimi dhe struktura nga me te ndryshme.
Mundesi pagese me keste. Per me shume informacion ju ftojme te na telefononi .


Informacion
Sipërfaqja:

85 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

97 Website Views


Vendndodhje

Adresa: rruga Hysen Kertusha

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019