SHESIM VILE TE KOPSHTI BOTANIK - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim vile te Kopshti Botanik. Vila ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar per banim, prane kopshtit botanik. Vila dallon per arkitekturen dhe cilesine e ndertimit qe ka. Perbehet nga 3 kate banim dhe nje kat -1.

Ne katin -1 ndodhet: lavanderia, garazhdi per 2 makina, dhoma kaldaje dhe depo ujit.

Kati i pare organizohet: ne nje ambjent gatimi te vecuar, nje sallon me verande, dhe ambjent ndenje me oxhak,

Kati i dyte organizohet: ne dy dhoma gjumi dhe nje tualet, nje dhome me garderobe, nje biblioteke dhe nje tualet.

Kati i trete organizohet: ne tre dhoma, nje tualet dhe nje palester.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

486 m2

Sip. e brendshme:

223 m2

Dhomat e gjumit:

6

Tualetet:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

557

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kopshti Botanik Zoologjik

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin