SHITET VILE PRIVATE NE XHAFZOTAJ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila ndodhet rreth 100m larg rruges kryesore ne Xhafzotaj dhe disponon 600m2 truall me 110m2 njolle ndertimi e cila per te dyja katet shkon ne total 220 m2 ndertim. Kati i pare organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje+kuzhine, 1 korridor, verande dhe 1 tualet ndersa kati i dyte organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine, 1 tualet dhe verande te madhe. Kati i 2 i viles eshte i mobiluar dhe ne gjendje perfekte ndersa kati i pare eshte i pamobiluar. Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion apo per nje vizite nga afer, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

600 m2

Sip. e brendshme:

220 m2

Dhomat e gjumit:

5

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

2

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

583

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Xhafzotaj, 100m larg rruges kryesore, DR, Xhafzotaj

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin