SHITET SUPER PENTHOUSE 3+1+2+ VERANDE TE ZOGU I ZI ! - Century 21 Albania
Përshkrim

-Shitet super Penthouse 3+1+2+Verande te Zogu i Zi!
Penthouse pozicionohet në një nga zonat më të kërkuara dhe të zhvilluara të Tiranës.
Ndodhet në katin e 12 të një pallati të ri me dy ashensorë.
Zoteron një sipërfaqe totale prej 214 m2 e cila organizohet nga një sallon i madh, ambienti i gatimit që është i veçuar dhe ka akses në verandë, nje korridor i bollshëm i cili bën shpërndarjen në ambientet e tjera në tre dhoma gjumi.
Dhoma matrimoniale ka dhomë garderobë dhe dy dhomat e tjera të gjumit kanë akses në ballkon, dy tualete me dritare qe mundesojne ajrim natyral.
Gjithashtu ka një ambient te posacem per depo por qe aktualisht shfrytezohet si lavanderi.
-Veranda ka një pamje fantastike të Tiranës, shfrytëzohet si zonë relaksi dhe çlodhje.
Penthouse është i arreduar dhe i investuar me cilësi dhe shije.
-Vlen te permendim faktin qe Pentohuse:
-Është i pajisur me dritare doppio, alumin nga jashte dhe druri nga brenda duke ofruar një qetësi maksimale ndaj zhurmave dhe mundesojne termoizolim.
-Grila elektrike
-Sistem ngrohje qendrore
-Panel Diellor
-Oxhak funksional
-Të gjitha ambientet kane orientim të favorshem Lindje që bene të mundur ndriçim natyral.
-Prona disponon dokumentacion te rregulllt Hipotekor.
-Zona ofron facilitete të shumta duke mundësuar një jetese sa me komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë jeni te lutur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

214 m2

Sip. e brendshme:

178 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

12

Lloji:

Penthouse

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

336

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Zogu i Zi, Rruga e Durrësit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020