Apartament 2+1 per qira tek Komuna e Parisit! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1 prane Kristal Center, Komuna e Parisit. Me nje siperfaqje prej 90 m2 apartamenti organizohet ne dhome ndenje bashke me kuzhinen , dy dhoma gjumi me dalje ne ballkon dhe tualeti. Mobilimi i apartamentit eshte shume cilesore dhe i shtruar me parket. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri, i cili eshte i mire administruar dhe me punime shume cilesore. Zona eshte lehtesisht e aksesueshme dhe te gjithe fasilitetet e nevojshme. Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje dhe ka ndricim natyral gjate gjithe dites si dhe pamje te lire. Per me teper ju ftojme per nje vizite ne kete apartament.a


Informacion
Sip. Totale:

90 m2

Sip. e brendshme:

90 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

298

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit, Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020