JEPET ME QIRA VILE 3 KATESHE NE FARKE - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira vile ne Farke ne nje rezidence vilash, pamje panoramike nga liqni i Farkes me siperfaqe neto 383 m2. Organizohet ne 3 kate plus papafingo, oborr dhe parking i dedikuar. Vila posedon sistem chiller, izolim termik, dhe ngrohje uij me panele diellore. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +35569 7007415


Informacion
Sip. Totale:

383 m2

Sip. e brendshme:

383 m2

Dhomat e gjumit:

5

Tualetet:

4

Dhomen e ndenjes:

2

Kati:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

39

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Farkë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020