SHITEN DY DYQANE NE BLLOK! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Dyqan ne Rrugen Vaso Pasha, Bllok.
Dyqani ndodhet ne katin 0 buze rruges kryesore. Disponon nje siperfaqe totale prej 143m2. Dyqani eshte ndare ne dy ambjente me siperfaqe perkatese 80 m2 dhe 64 m2 .
E pershtatshme per Biznese te ndryshme fale vizibilitetit te larte qe ka ne nder rruget kryesore te kryeqytetit.
Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

143 m2

Sip. e brendshme:

143 m2

Tualetet:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

202

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Vaso Pasha, Ish Blloku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020