SHITET SUPER VILE ME PAMJE DETI TEK KEPI I RODONIT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet vilë në Resortin ”Cape of Rodon Green Village” në Kepin e Rodonit në majën e një kodre me pamje të mrekullueshme nga deti . Vilat janë të ndërtuara në një plan, çdo vilë ka oborrin e saj dhe pishinë individuale. Vila ka sipërfaqe ndërtimi 189m2, sipërfaqe e brendshme 122.5 m2, sip pishine 26 m2, sip trualli 747 m2. Vila është e organizuar në 3+1+4 tualete.Ne cmim perfshihen gjithashtu 2 poste parkimi. Për informacione më të detajuara ose vizite ne prone kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

747 m2

Sip. e brendshme:

123 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

4

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

E terhequr

Website Views:

1219

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kepi i Rodonit, Kepi i Rodonit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin