Jepet me qira 2+1+2 pran kopshtit zologjik - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira 2+1+2 pran kopshtit zologjik ne nje zone ku dominon qetesia dhe ajeri i paster.
Apartamenti eshte totalisht i investuar se fundmi me mobilim bashkohore per nje jetes sa me komode si parket, kondicione etj
I organizuar nga dy dhoma gjumi, salloni bashk me ambjentinin e gatimit, koridor,ballkon si dhe dy tualete.
Gjithashtu ofrtohet edhe nje post parkimi por me cmim exstra.
Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

92

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Pran kopshtit zologjik, Kopshti Botanik Zoologjik

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020