JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE YZBERISHT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne yzberisht me siperfaqe 104 m2. Ndodhet ne katin e katert te banimit te nje pallati te ri me ashensore dhe shume i mire administruar. Organizohet nga nje ambient ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete . Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar . Per me shume info ose nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

104 m2

Sip. e brendshme:

104 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

249

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: yzberisht, Yzberish

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020