SHITET TOKE NE ARBANE - Century 21 Albania
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet toke ne Arbane, e aksesueshme nga rruga kryesore me siperfaqe 14100 m2. Cmimi i tokes eshte 20 euro/m2. Disponon Certifikate Pronesie, e pershtatshme per ndertim vilash, agro-turizem dhe shfrytezim kultivimi produktesh bujqesore. Per me shume informacion kontaktoni agjentin imobiliar!


Informacion
Sip. Toke:

14100 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

30

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vaqarr

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020