Shitet vile me 3 kate te Vilat Gjermane. - Century 21 Albania
Përshkrim

Vile per shitje ne zonen e njohur si Vilat Gjermane.
Vila ngrihet mbi nje truall me secili me 101.3 m2 dhe ne total 303.9 m2
Te gjitha M2 te kesaj prone jane te pasqyruara ne certifikaten e pronesise.
Per me teper detaje na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

380 m2

Sip. e brendshme:

304 m2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

498

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vilat Gjermane, Vilat Gjermane

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin