Shesim ambient komercial! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim ambient komercial me hipoteke!

Ambienti ndodhet ne Rrugen e Dibres, ne kompleksin Tower Bridge, ne katin 0 dhe 1, me akses ne rrugen kryesore. Eshte e perbere nga 3 ambiente, nga te cilat 1 ne katin 0 dhe 2 ne katin 1, me 2 tualete. Hapesirat mund te perdoren per biznese te ndryshme si klinika mjekesore, klinika dentare, palester, zyra etj.

Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

298 m2

Sip. e brendshme:

289 m2

Tualetet:

2

Lloji:

Multipurpose space

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

32

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Dibrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020