ZYRA PER QIRA TEK NOBIS ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne nje nga komplekset me prestigjoze dhe te njohura ne Tirane, tek Nobis, pozicionuar shume prane Liqenit Artificial, jepet me qira ambjent per zyra. Me siperfaqe te brendshme 150 m2 organizohet ne nje recepsion ku mundesohet shperndarja ne ; 5 zyra , 2 tualete dhe 2 ballkone ku njeri eshte me pamje nga Liqeni. Prona eshte e investuar dhe funksionale. Ka sistem qendror per ngrohje ftohje (DAIKIN). Zyra ofrohet e mobiluar si ne foto.
Kompleksi ka dy kate nëntokësore ku mund te ofrohet edhe poste parkimi perkundrejt nje tarife mujore ekstra. Per me shume informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

160 m2

Sip. e brendshme:

150 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

88

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Nobis, Liqeni i Tiranës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020