Jepet me qera 2+1 prane kopshtit botanik - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qera 2+1+ 2tualete + verande mbi kopshtin botanik. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon i bollshem me kuzhine te vecuar, ambient ngrenie dhe verande me pamje fantastike nga liqeni i Tiranes. Nje dhome gjumi matrimoniale me tualet dhe nje dhome tjeter gjumi per femije. Per informacione te metejshme ose nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni! Faleminderit!


Informacion
Sip. Totale:

122 m2

Sip. e brendshme:

111 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

50

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane xhamis, Kopshti Botanik Zoologjik

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020