JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 TEK KRISTAL CENTER - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira super apartament 1+1 ne nje nga zonat me te lakmuara te Tiranes, Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi te ri prane Kristal Center. I organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. I arreduar ne menyre moderne apartamenti te ofron mundesite per nje jetese komode.I pajisur me certifikate pronesie. Per me shume informacion ju ftoj ta vizitoni nga afer.


Informacion
Sip. Totale:

67 m2

Sip. e brendshme:

56 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

98

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020