Shitet apartament 2+1+2 ne Yzberisht - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati tete katesh shume prane bulevardit "Migjeni", ndertim i vitit 2011. Perbehet nga 1 dhome ndenjeje, kuzhina, 2 dhoma gjumi, 1 korridor ndares, 2 tualete dhe 1 verande me siperfaqe 54 m2. Veranda eshte e aksesueshme nepermjet sallonit dhe dhomes matrimoniale si dhe me mundesi per te shtuar siperfaqen e banimit ne te. Apartamenti eshte i mobiluar dhe mobilimi perfshihet ne cmim. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

131 m2

Sip. e brendshme:

117 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

51

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Yzberisht, Yzberish

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020