Shitet apartament 3+1+2 tualete tek Liqeni i Thate ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne Liqenin e Thate shitet apartament 3+1+2 tualete .
Apartamenti organizohet nga nje sallon , nje kuzhine e vecuar me dalje ne ballkon , dy dhoma gjumi , dy tualete dhe dy ballkone .
Ka nje siperfaqe te brendshme 118.5 m2 dhe 130 m2 bruto .
Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri te mire administruar .
Per me shume informacion na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

130 m2

Sip. e brendshme:

130 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

90

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Hamdi Sina, Liqeni i Thatë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020