JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 TE REZIDENCA KODRA E DIELLIT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te mira.Ka nje siperfaqe totale prej 151 m2 e organizuar ne nje sallon ndenje/gatimi te perbashket, tre dhoma gjumi, tre tualete dhe dy ballkone ku njeri prej tyre eshte i lidhur me dhomen e gjumit.Apartamenti eshte i shtruar me parket te nje cilesie te mire, eshte i pajisur me kondicioner dhe ka nje oxhak i cili eshte funksional.Ka nje orjentim jug-perendim.Apartamenti shitet i mobiluar.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

151 m2

Sip. e brendshme:

141 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

22

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kodra e Diellit Residence

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020