Shitet apartament 3+1+2 tek Stadiumi Dinamo - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2 tek Stadiumi Dinamo.Apartamenti ndodhet ne katin e katert ne nje pallat egzistues gjashtekatesh. Perbehet nga tre dhoma gjumi, dy tualete dy ballkone dhe nje dhome e madhe ndenjieje me kuzhinen e vecuar.Jepet i mobiluar sic eshte. Se shpejti do vihet nje ashensor i jashtem. Per detaje si edhe vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

135 m2

Sip. e brendshme:

128 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

86

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Stadiumi Dinamo

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020