Apartament per Qira tek Rruga 5 Maji! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me Qira apartament 1+1 ne Rrugen 5 Maji.
Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri. Organizohet nga nje sallon , nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje sallon bashke me ambientin e gatimit.
Per Informacione te metejshme, ju lutem me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

53 m2

Sip. e brendshme:

53 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

80

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga 5 Maji, Rruga 5 Maji

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020