Shitet AMBIENT KOMERCIAL tek Misto Mame. - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet AMBIENT KOMERCIAL ne rrugen e kombinatit tek ish Misto Mame.I pozicionuar ne rrugen kryesore te kombinatit dhe me akses te dyfishte hyrje si nga trotuari , me fasade , ashtu edhe nga brenda kompleksit te magazinave,perbehet nga nje kapanon 180m2 me lartesi per tu ndare ne dy kate dhe pjesa tjeter eshte magazine e hapur. Pozicioni dhe struktura e prones ofron mundesi per zhvillimin e shume bizneseve, qe nga tregtia ,servise , magazinime ,dhe deri tek ato prodhuese.Per detaje ju lutemi te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

341 m2

Sip. e brendshme:

341 m2

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

31

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Misto Mame

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020