TRIPLEX PER SHITJE PRANE RESIDENCES "KODRA E DIELLIT 1" - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset residenciale me te mira ne Tirane te "Kodra e Diellit 1"
Kati i 1 organizohet nga nje sallon me pamje spektakolare i orientuar totalisht nga Jug-Lindja.
Kendi i gatimit me elektroshtepiaket e markave me cilesore si dhe tualeti i dites.
Kati i 2 organizohet nga dhoma matrimoniale e ciftit bashke me garderoben brenda si dhe 2 dhomat e femijeve secila me garderobe individuale.
Apartamenti ofrohet totalisht si ne foto.
Zona eshte nje nga me te kerkuarat e viteve te fundit, per shkak se me kalimin e viteve tashme disponon te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode, gjithashtu afersia me liqenin e Tiranes.
Shërbime për Rezidentët: • Çerdhe, kopsht dhe shkollë elitare • Super-markete, furra, pastiçeri • Farmaci, klinika shëndetësore • Dyqane dhe shërbime të ndryshme • Qendër wellness & spa, palestër • Pishinë verore dhe dimërore • Parqe dhe kënde lojërash për fëmijë • Shërbim sigurie 24/7 - CCTV dhe SHRSF • Mirëmbajtje dhe pastrim • Vendparkime për banorë dhe vizitorë.
Per nje vizite n eprone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

160 m2

Sip. e brendshme:

150 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Duplex

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

97

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kodra e Diellit 1, Kodra e Diellit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020